Aktuálně

ZAČALO TO ANTALYÍ, ANTALYÍ TO SKONČÍ

Náš úplně první mládežnický projekt se konal v červnu 2006 v turecké Antalyi, kde jsme byli partnerem projektu "Breaking Stereotypes". A Tureckem vše uzavřeme, oproti původnímu plánu rozloučit se s projektovou činností naší neformální skupiny vlastním projektem v Řece došlo k jedné velice příjemné změně. Našim tureckým partnerům  se podařilo uspět s žádostí o grant a v červnu tak budou hostit youth exchange i s naší účastí.

 
 
V LEDNU OPĚT DO LONDÝNA!

Od ledna 2019 se už Euroteam nebude zapojovat do projektů programu Erasmus+, v našich dalších aktivitách ale budeme pokračovat i nadále. Na přelomu ledna a února se v šestičlenné sestavě vypravíme na  3 dny do Londýna.

 

 

V LISTOPADU OPĚT V ŘECE!

Poslední letošní akcí Euroteamu bude domácí projekt "Breaking Stereotypes". Našimi partnery budou team leadeři a mladí účastníci z tureckého Euroteamu. Projekt proběhne ve dnech 23.listopadu - 1.prosince v Řece a je podpořen grantem Evropské komise. 

Přípravná návštěva proběhla v Havířově na konci srpna a účastnili se jí TJ  a Deniz za Turecko a Martin, Natálie a Klára za český Euroteam. 

 
YOUNG LEADERS NA REZERVNÍ LISTINĚ!

Naše dubnová žádost o tréninkový kurz získala 88 bodů ze 100, bohužel to však  nestačilo na schválení projektu. Jsme pátí na rezervní listině a budeme čekat do konce letošního roku, jestli se posuneme mezi schválené projekty.