Aktuálně

YOUTH EXCHANGE V ANTALYI
 
V turecké Antalyi právě začala mezinárodní youth exchange "Unemployed Entrepreneurs", které se kromě Euroteamu účastní také partneři z Turecka, Španělska, Itálie a Anglie. Projekt je podpořen grantem Evropské komise, potrvá do 28.května a jedná se o poslední zahraniční projekt neformální skupiny, dalších projektů programu Erasmus+ se už bude účastnit pouze spolek Euroteam Czech Republic, z.s.
 
ROZLOUČENÍ S PROJEKTY NA PODZIM V ŘECE
 

V červenci 2018 byl zaregistrován spolek "EUROTEAM CZECH REPUBLIC, z.s.", který navazuje na naši projektovou činnost v rámci programu Erasmus+ (youth). Nové žádosti o granty a další zapojení do mezinárodních projektů už probíhají v rámci tohoto spolku. Naše neformální skupina se s projektovou činností rozloučí vlastním projektem "Young leaders", která budeme pořádat na podzim v Řece. Naše žádost o grant byla po téměř roce dodatečně schválena a posunula se tak z listiny náhradníků mezi schválené projekty. Budeme se těšit na naše partnery z Anglie, Bulharska, Estonska, Kypru, Itálie, Severní Makedonie, Turecka, Řecka i dalekého Martiniku! Snad se nám podaří zorganizovat projekt tak dobře jako ty předchozí a rozloučení naší neformální skupiny proběhne na vysoké úrovni! See you in Řeka! :-) 

 

SESTAVA DO TURECKA

Projektu "Unemployed entrepreneurs" se Euroteam zúčastní v sestavě: Veronika Pěchová, Monika Popiolková, Beáta Trzaskaliková, Tereza Knispelová, Maisha Františová a Radovan Blahut. Team leaderem bude Irena Morávková a spolu s ní dohlédne na české účastníky také Petr Juras. Projekt bude probíhat od 21. do 28.května a je podpořen grantem Evropské komise.

 
ZAČALO TO ANTALYÍ, ANTALYÍ TO SKONČÍ

Náš úplně první mládežnický projekt v zahraničí se konal v červnu 2006 v turecké Antalyi, kde jsme byli partnerem projektu "Breaking Stereotypes". A Tureckem naše projekty v zahraničí uzavřeme, ve druhé polovině května se vydá náš tým opět do Antalye na youth exchange organizovanou našimi přáteli z Euroteamu Turkey.

 
 
V LEDNU OPĚT DO LONDÝNA!

Od ledna 2019 se už Euroteam nebude zapojovat do nových žádostí pro projekty programu Erasmus+, v našich dalších aktivitách ale budeme pokračovat i nadále. Na přelomu ledna a února se v šestičlenné sestavě vypravíme na  3 dny do Londýna.