Aktuálně

V ZÁŘÍ DO DÁNSKA!

Naše spolupráce s dánskou organizací Svendborg Ungodmsskole bude po šestileté pauze opět pokračovat. Nejen, že budeme hostit Dány u nás v Řece na projektu "Beat unemployment", ale Euroteam se vydá i do Svendborgu! Projekt "Be a better version of yourself" byl schválen, a tak šestičlenná skupina vedená Irenou Morávkovou vyrazí do Dánska hned na začátku září. Setkání v Dánsku proběhne ve dnech 2.-9.  září a našimi partnery budou neziskové organizace a neformální týmy z Itálie, Dánska, Španělska a Turecka. Sestava Euroteamu bude 1+6 a projekt je určen velmi  mladým účastníkům. Projekt je podpořen grantem Evropské komise.

 
PRVNÍ JMÉNA PRO "BEAT UNEMPLOYMENT" POTVRZENA!

Pro náš zářijový  projekt "Beat Unemployment" už mám potvrzeny první dvě zahraniční sestavy. Ze Španělska přiletí Gisela, Iman, Judit, Victoria, David and Marina a italskou sestavu budou tvořit Nicola, Filippo, Gigi, Erika, Antonio a Mariangela. Turecký tým pak budou reprezentovat  Duru, Selin, Seyyide, Mustafa Tunca, Fikret Can a TJ jako group leader.

 

YOUNG LEADERS NA REZERVNÍ LISTINĚ!

Naše dubnová žádost o tréninkový kurz získala 88 bodů ze 100, bohužel to však  nestačilo na schválení projektu. Jsme pátí na rezervní listině a budeme čekat do konce letošního roku, jestli se posuneme mezi schválené projekty.

 
 
OBA NAŠE PROJEKTY SCHVÁLENY!!!
Skvělá zpráva! Oba naše vlastní projekty podané v únorovém kole byly národní agenturou schváleny!! :-) Na podzim tak přivítáme naše partnery hned dvakrát v Řece! Nejprve na začátku září na projektu "Beat unemployment", kam dorazí Turci, Dánové, Španělé a Italové a pak na přelomu října a listopadu, kdy ve větších sestavách 2+10 budeme spolupracovat s naším stálým partnerem z Turecka! :-)