Aktuálně

GO DIGITAL - TRAINING COURSE NA KYPRU

Na první polovinu roku 2018 máme schválený už třetí projekt, tentokrát se jedná o training course na Kypru. Projekt je nazvaný "Go Digital" a našimi partnery budou neziskovky a neformální týmy z Německa, Polska, Řecka, Slovenska, Estonska, Bulharska a Kypru. Euroteam budou v kyperské Larnace reprezentovat M.Frolík, D.Václavíková a L.Markovičová. Termín projektu je 17.-25.března, projekt je podpořen grantem Evropské komise.

 

ZNOVU NA KAVKAZ!

První zpráva o výsledcích žádostí z říjnového kola přišla z Francie, a tentokrát začínáme úspěšně!! Žádost o grant pro projekt "Hi(king) nation byla schválena! Youth exchange proběhne v létě v Gruzii stejně jako přípravné setkání team leaderů. Euroteam se zúčastní projektu v sestavě 1+4 a hlavním tématem jsou outdoorové aktivity. Projekt je podpořen grantem Evropské komise.

 
SMART RECYCLING+

Na první polovinu roku 2018 máme schválený další projekt, ekologicky zaměřenou youth exchange nazvanou Smart Recycling+. Setkání na Sicílii proběhne na konci května a našimi partnery budou neformální týmy z Itálie, Polska, Řecka a Chorvatska. Sestava Euroteamu bude 1+6 a věková kategorie je 18-24 let. Projekt je podpořen grantem Evropské komise.

 

PREMIO INTERNAZIONALE 2018
Od září pracujeme na soutěžích 16.ročníku projektu Premio Internazionale, máme za sebou literární část. V lednu budeme dále pokračovat fotografickou soutěží a do začátku dubna ještě zvládneme sociologický průzkum a vytvoříme dvd. Setkání projektových partnerů z Itálie, Rumunska, Bulharska, Polska, Švédska, Řecka, Německa, České republiky, Portugalska, USA a Kanady proběhne ve dnech 25.-29.dubna 2018 v rumunské Constantě.