Aktuálně

V LÉTĚ DO SALZBURGU!
Letošní rok je pro Euroteam opravdu rekordní. Další projekt, ve kterém jsme partnerem, byl schválen! Tentokrát se jedná o výměnu mládeže na téma hudby nazvanou "X-periencing sound", která se uskuteční ve dnech  22.-28.července 2018. Do Rakouska se na projekt vypravíme úplně poprvé a jak téma, tak místo konání projektu jsou určitě atraktivní!
 
OBA NAŠE PROJEKTY SCHVÁLENY!!!
Skvělá zpráva! Oba naše vlastní projekty podané v únorovém kole byly národní agenturou schváleny!! :-) Na podzim tak přivítáme naše partnery hned dvakrát v Řece! Nejprve na začátku září na projektu "Beat unemployment", kam dorazí Turci, Dánové, Španělé a Italové a pak na přelomu října a listopadu, kdy ve větších sestavách 2+10 budeme spolupracovat s naším stálým partnerem z Turecka! :-)

 

ZNOVU NA KAVKAZ!

Po roce se Euroteam znovu podívá do Gruzie, tentokrát na outdoorový projekt "Hiking nation". Youth exchange proběhne na konci května v horách poblíž Tbilisi, přípravné setkání team leaderů pak o měsíc dříve. Euroteam se zúčastní projektu v sestavě 1+4 a hlavním tématem jsou outdoorové a turistické aktivity. Sestava je již uzavřena! Projekt je podpořen grantem Evropské komise.

 
SMART RECYCLING+

Na první polovinu roku 2018 máme schválený další projekt, ekologicky zaměřenou youth exchange nazvanou Smart Recycling+. Setkání na Sicílii proběhne na konci května a našimi partnery budou neformální týmy z Itálie, Polska, Řecka a Chorvatska. Sestava Euroteamu bude 1+6 a věková kategorie je 18-24 let. Projekt je podpořen grantem Evropské komise.