DALŠÍ PLÁNY NA ROK 2018

 

V roce 2018 jsme už uskutečnili poznávací cestu do Bergama a Milána, vydali jsme se na tréninkový kurz na Kypr a na výměny mládeže v Gruzii a na Sicílii a účastnili se projektu Premio Internazionale v rumunské Constantě. V únorovém termínu jsme získali dva granty na naše projekty, první z nich jsme uspořádali v září a druhý nás čeká v listopadu v Řece. V létě jsme se pak účastnili mládežnických výměn v Rakousku a Dánsku. Náš letošní program byl tedy velice nabitý! A co nás ještě čeká do Vánoc?

 

27. - 30.října 2018            -    ANGLIE      -    poznávací cesta (Liverpool)

22.listopadu - 2.prosince   -    ČR               -    youth exchange (Řeka)

 

V dubnovém termínu jsme dále podali žádost o grant pro projekt "Young leaders" a jsme na rezervní listině. Projekty v Anglii na Kypru schváleny nebyly, Dánové naopak uspěli!  Čekáme ještě na výsledky žádosti z Estonska a Turecka, program roku 2018 se pak uzavře. 

 

Od roku 2019 už se Euroteam, jako neformální tým mladých lidí, nebude zapojovat do projektů programu Erasmus+, budeme však i nadále pokračovat v ostatních aktivitách. Na přelomu ledna a února 2019 se například vypravíme na krátkou poznávací cestu do Londýna.